GORDON SETTER - GORDON SETR   Mezinárodně chráněná chovatelská stanice FCI ÁRES ŠAMARKAN

    
NEWS
NOVINKY
OUR DOGS
NAŠE FENY
SHOW
VÝSTAVY
PUPPIES
ŠTĚŇATA
LITTERS
ODCHOVY
GALLERY
GALERIE
ABOUT US
GORDON A MY
 THE BREED
O PLEMENI
LINKS
ODKAZY
INTEREST
ZAJÍMAVOSTI
CONTACT
KONTAKT

________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

VÝSTAVY  -  SHOW  
 
VÝSTAVNÍ ÚSPĚCHY našich fen a psů - Show results of our females and Dogs
  NOVINKY
  NAŠI PSI
         CELTIC CHIVAS
         GINO
  NAŠE FENY
           BJ
          HORNET
         CELTIC CARPEDIEM
          EBONY PEARL
         CASSIOPEA CABBI
          BUMBLE - BEE
          FREA- IM MEMORY
  VÝSTAVY
  ŠTĚŇATA
  ODCHOVY
        vrh I
          vrh CH
         vrh H
         vrh G
         vrh F
         vrh E
         vrh D
         vrh C
         vrh B
         vrh A
  PREZENTACE
  GALERIE
  O NÁS
  O PLEMENI
  RŮZNÉ
  ODKAZY
  KONTAKT
  ARCHIV
       novinky 2015,16
        novinky 12,13,14
        novinky 2011
        novinky 2010
        novinky 2009
        novinky 2008
        novinky 2007
        novinky 2006
        novinky 2005
 KDO S NÁMI BYDLÍ

  AMERICKÝ KOKR

 chováme také plemeno

 TIBETAN TERRIER

 

KONTAKT
Marta Ščudlová
Slavkov u Brna
684 01


E-mail: 
scudlovaM@seznam.cz

GSM:
+420 724 137 959
 
















 

 
VÝSTAVNÍ ÚSPĚCHY  našich fen a psů      Show results of our females and Dogs


 

ROK  2018 
EBONY PEARL     GIN CELTIC CARPEDIEM BJ HORNET PEARL
MacLeod
I´M BLACK MAMBA

MVP České Budějovice  Best  BIS couple  (judge Jílková CZ)**** GIN and Celti 1 place BIS couple ***

6.10. MVP Č. Budějovice -
Ahrens (A)
*****   VG champ BEST OF BREED (BOB) CACIB, CAC,
Excellent 1
interm. Res.CACIB, CAC Excellent 1   ***** junior CAJC Excellent 1

CLUB SHOW ESTONIA  Best  BIS couple  (judge Stewart-Ritchie IRL )**** GIN and BJ 1 place BIS couple ***
and BEST couple in breed

 

NEW ESTONIA
JUNIOR CHAMPION

 
CLUB SHOW ESTONIA Diane Stewart-Ritchie IRL     VG ***** junior A traveling cup for the best gordon born in Estonia
Excellent 2
  *****   *****
International Dog Show "BALTIC WINNER 2018"
Kari Jarvinen (FIN)
*****     **** junior Excellent 1 Best junior female, BOB junior, JUNIOR BALTIC WINNER (BaJW2018)RES. BEST FEMALE IN BREED, Crufts qualification 2019   *****   ****
world show Amserdam *****   ***** ***** junior Excellent 3   *****   *****
special show WDS Amsterdam *****   ***** ***** junior Excellent 1   ****   *****
15.7 Austria club show - K.Marsh GB *****   ***** ***** junior Excellent 1 interm Excellent 3   *****
14.7.MVP Ml.Boleslav -Kunfalvi CZ *****   ***** ***** junior BEST OF JUNIOR, CAJC 
Excellent 1
interm *****   *****
 

NEW CZ
JUNIOR CHAMPION

 
23.6.MVP Brno judge Havelka SK ****   ***** **** junior BEST OF JUNIOR, CAJC 
Excellent 1
  *****   *****
17.6.CLUB SHOW ČPSK
Judge
Ahrens -A
****   **** **** junior BEST OF OPPOSITE SEX, CAJC 
Excellent 1
interm Excellent 1 CAC puppy very promising 1
12.5. KV MSKAO
Judge F.Boxall UK
        junior Excellent 3 interm Excellent 1 CAC puppy

BISS PUPPY CLUB SHOW 2018
very promising 1

 

NEW CROATIAN
JUNIOR CHAMPION

NEW CROATIAN
CHAMPION

 
5.5.MVP PRAHA-Judge Šimek (CZ) **** champion RES.CACIB, CAC EXCELLENT 1 **** junior BEST OF OPPOSITE SEX, BOB JUNIOR, CAJC Excellent 1   ****   ****
ZADAR 1.5.  Berislav Pucar (HR) ****     **** junior BEST OF OPPOSITE SEX, BOB JUNIOR, BEST JUNIOR,CAJC Excellent 1 Interm. Res.CACIB, CAC Excellent 1   ****
ZADAR 30.4.
Boris Chapiro (France)
****   **** **** junior BEST OF OPPOSITE SEX, BOB JUNIOR, BEST JUNIOR,CAJC Excellent 1 Interm. CACIB, CAC  Excellent 1   ****
ZADAR 29.4. -Neven Ljubičič (HR)         junior BOB JUNIOR, BEST JUNIOR,CAJC Excellent 1 Interm. Res. CACIB, CAC Excellent 1   ****
ZADAR 28.4.
Darko Martinovič(HR)
****   **** **** junior BOB JUNIOR, BEST JUNIOR,CAJC Excellent 1 Interm. BEST OF OPPOSITE SEX, CACIB, CAC Excellent 1   ****
4.2.MVP Brno-Judge H. Stockmari FIN **** champion Excellent 3 **** puppy very promising 1 Interm. Excellent 1 CAC   ****
3.2.MVP Brno-Judge-BURSKI -PL **** champion Excellent 2 ****   **** Interm. Excellent 1 CAC babby very promising 1
13.1.NVP Brno Judge Václavík CZ ****     **** babby very promising 1 Interm. BEST OF OPPOSITE SEX, NATIONAL WINNER, CAC,
CAC ČMKU,Excell. 1
   




 


ROK  2017 
               GIN   CELTIC CARPEDIEM HORNET PEARL
MacLeod
EBONY PEARL
  HORNET  NEW JUNIOR CHAMPION CZ  
7.10. MVP České Budějovice Judge Šrámek CZ

champion

Best Opposite Sex (BOS), CACIB, CAC
Excellent 1
xxx xxx junior CAJC
Excellent 1
xxx xxx

NVP Brno  Best  BIS couple  (judge Kalich CZ)**** GIN and Celti 2 place BIS couple ***

23.9.2017 NVP Brno Judge Ahrens - A open Excellent 1, CAC

champion

NATIONAL WINNER
CAC, Excellent 1
junior Best Opposite Sex (BOS), CAJC
Excellent 1
xxx xxx
  CELTI NEW GRAND CHAMPION CZ  
6.5.CLUB SHOW MSKAO judge Kunfalvi CZ

xxx

xxx

champion

CAC, Excellent 1 xxx xxx work CAC, Excellent 1
  HORNET  NEW JUNIOR CHAMPION CROATIA EBONY
NEW CROATIAN CHAMPION
1.5. ZADAR Judge Tatjana Urek SLO

champion

Excellent 2, res.CAC xxx xxx junior BOB JUNIOR
CAJC,Excellent 1

work

Excellent 1, CAC
30.4. ZADAR Judge Cathy Delmar IRL

champion

BEST OF BREED (BOB) CACIB, CAC,
Excellent 1
xxx xxx junior Res BIG JUNIOR GROUP VIII
BOB JUNIOR
CAJC,Excellent 1

work

BEST HUNTING DOG SHOW Res. BIS
Excellent 1, CAC, Res.CACIB
29.4. ZADAR Judge De Giuliani Claudio IT

champion

Excellent 2, res.CAC xxxx xxx junior BOB JUNIOR
CAJC,Excellent 1

work

Excellent 1, CAC
28.4. ZADAR Judge De Cuyper Jos -BE

champion

Excellent 2, res.CAC xxx xxx junior BOB JUNIOR
CAJC,Excellent 1

work

BEST HUNTING DOG SHOW Res. BIS
Excellent 1, CAC
8.4. NVP Ostrava judge  Kunfalvi CZ champion Excellent 1, CAC champion BOS
NATIONAL WINNER
CAC, Excellent 1
junior BOB JUNIOR
CAJC
Excelent 1
work CAC
Excelent 1

 

ROK 
       2016
   CELTIC CHIVAS                 GIN CELTIC CARPEDIEM  EBONY PEARL
     

GIN NEW CROATIAN
 CHAMPION

       
3.12.MVP Nitra (Judge Šimek CZ) xxxx xxxx interm Excellent 1,CAC, Res.CACIB xxxx xxxx xxxx xxxx
27.11. CACIB Zagreb - Judge: Oliveira Rui xxxx xxxx interm Excellent 1,CAC, Res.CACIB xxxx xxxx xxxx xxxx
26.11. CACIB Zagreb - Judge: Janek Jana xxxx xxxx interm Excellent 1,CAC, Res.CACIB xxxx xxxx champion Excellent 2, Res. CAC
25.11.Club Show - Judge: Davor Javor xxxxx xxxx interm Excellent 1,CAC xxxx xxxx champion Excellent 2, Res. CAC
     

GIN NEW JUNIOR
 CHAMPION CZ

       
8.10.MVP Č.B.
judge Mr Burski PL
xxxx xxxx junior Excellent 1,CAJC, BOJ,  BEST OF JUNIOR xxxx xxxxx xxxx xxxx
          CELTIC NEW CHAMPION ČMKU    
18.6. MVP Brno
judge Mr Burski PL
xxxxx xxxx junior Excellent 1,CAJC, BOJ,  BEST OF JUNIOR champion res.BEST IN GROUP, BEST OF BREED, CACIB,CAC ČMKU, Excellent 1 xxxx xxxx
10.6.MVP Nitra Judge D.Witowska PL xxxx xxxx junior Excellent 1, CAJC, BOJ - BEST OF JUNIOR xxxx xxxx xxxx xxxx
11.6.MVP Nitra Judge E.Yerusalimsky RUS xxxx xxxx junior Excellent 1     xxxx xxxx

Best BIS couple club shows (judge Colin MacKAY) -     ****  GIN and EBONY 1 place BIS couple  ***

7.5.2016 CLUB SHOW MSKAO
judge M.JUSTICE

xxxx

xxxx

junior Excellent 4 champion  Excellent 4

work

Excellent 4
4/ 2016 MVP Č.Budějovice judge Pavloič Siniša SRB champ Excellent 1, CAC,  CACIB junior Excellent 1,CAJC, BOJ, BOS BEST OF JUNIOR BOS - BEST OF OPOZICE SEX champion Excellent 1, CAC Res. CACIB

xxxx

xxxx

7.2.2016 MVP DUO CACIB BRNO Best couple 5 / 36    *** BEST IN  SHOW - BEST COUPLE 5 st place CELTIC CHIVAS + CELTIC CARPEDIEM  judge Savičič (SRB)      Závěrečné soutěže: páry: 5. místo CELTIC CHIVAS + CELTIC CARPEDIEM

7.2.2016 MVP Brno - judge J. Konkiel (PL) open Excellent 1, CAC puppy very promising 1 work Excellent 1, CAC EBONY NEW  CHAMPION ČMKU
6.2.2016 MVP Brno - judge A.Pokorn (SLO) work  Excelent 3 puppy very promising 2 work Excellent 1, CAC, Res. CACIB EBONY NEW GRAND CHAMPION CZ
NVP Brno 9.1.2016
judge MVDr. Šimek (CZ)

xxxx

  baby  promising 1 xxxx  

champion

Excellent 1, CAC, National Winner,
CAC ČMKU, BO
S





 

 

 

 

CELTIC CHIVAS

 

 

ROK 2015 FREA
12 let -
12 Years
BUMBLE - BEE
9 let -
 9 Years
CASSIOPEA CABBI
7 Years 

CELTIC CHIVAS

CELTIC CARPEDIEM

EBONY PEARL

10.10.2015 MVP České Budějovice  Best couple 1/13
BEST IN  SHOW - BEST COUPLE 1 st place
CELTIC CHIVAS + CELTIC CARPEDIEM  judge Ahrens (A) 
Závěrečné soutěže: páry: 1. místo CELTIC CHIVAS + CELTIC CARPEDIEM

10.10.MVP Č. Budějovice judge Ahrens (A) xxxx xxxxx xxxx xxxx intermediate Res. CACIB, CAC, Excelent 1 work CACIB, BOS
 CAC ČMKU,
EXCELENT 1, CAC
xxxx xxxx
8/2015 MVL Ml.Boleslav
judge Staviarska V.
xxxx xxxxx xxxxx xxxx intermediate Res. CACIB, CAC, Excelent 1 xxxx xxxx xxxxx xxxxx
27.6.MVP Brno judge
Havelka SK
xxxx xxxx xxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxx intermediate  CACIB, BOS
 CAC ČMKU,
EXCELENT 1, CAC,
champion CAC,
Excelent 1
7.6.CLUB SHOW ČPSK-judge Dvořáková xxxxx xxxxx work  VG xxxxxx xxxxx intermediate CAC,
Excelent 1
champion CAC,
Excelent 1
23.5. Litoměřice -
judge Kunfalvi CZ
xxx xxxxx xxxx xxxx intermediate CAC, Excelent 1 xxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxx
9.5.CLUBSHOW MSKAO- Ludovica Salamon IT         intermediate Res. CAC,
 Excelent 2
intermediate CAC,
Excelent 1
work BIS  - WORK DOG Club SHOW
CAC,
Excelent 1
9.5. 2015 CLUB SHOW MSKAO
BEST IN SHOW 
BIS - BEST WORK DOG - EBONY PEARL Áres Šamarkan - 1.st. place Ludovica Salamon IT
GORDON SETTER kennel Áres Šamarkan    BEST IN SHOW - 2 st place BEST KENNEL CLUB SHOW  - Ludovica Salamon IT 
V soutěži o nejlepší chovatelskou stanici
jsme obsadili nádherné 2. místo na stupních vítězů

BEST IN  SHOW - BEST COUPLE 4 st place CELTIC CHIVAS + CELTIC CARPEDIEM  judge Pataki HU 
Závěrečné soutěže: páry: 4. místo CELTIC CHIVAS + CELTIC CARPEDIEM
 

10.5.DerbyÖsterreich judge Chris Atkinson, GB xxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx xxxxxx intermediate VG open Res. CAC, Excelent 2

2.5. 2015 MVP PRAHA
BEST IN  SHOW   - BEST COUPLE 4 st place  4/20 CELTIC CHIVAS + CELTIC CARPEDIEM
Závěrečné soutěže: páry: 4.místo 4/20

2.5.2015 MVP PRAHA -judge - Leonard Michael, IRL         intermediate VG intermediate BOS, CACIB,
CAC ČMKU, CAC, Excelent 1
work Res. CACIB,
CAC, Excelent 1

1.5. 2015 SPECIAL CLUB SHOW ČPSK judge H. Kunfalvi CZ
BEST IN SPECIAL CLUB SHOW ČPSK  - BEST COUPLE 1st place  CELTIC CHIVAS + CELTIC CARPEDIEM
Závěrečné soutěže: páry: 1. místo CELTIC CHIVAS + CELTIC CARPEDIEM

      CASSIOPEA CABBI

CELTIC CHIVAS

CELTIC CARPEDIEM

EBONY PEARL

         

NEW Junior
CHAMPION CZ

   

NEW CHAMPION CZ

1.5.2015 Speciální výstava klubu ČPSK
judge H.Kunfalvi CZ
xxxx xxxxx xxxxxx xxxxxx junior BIS JUNIOR
CAJC, Excelent 1
intermediate CAC, Excelent 1 work BOB,
Special Winner club show ČPSK,  CAC, Excelent 1
11.3.2015 NVP Ostrava
judge  Luděk Müller CZ 
xxxxx xxxxx chmpion BOB,
National Winner, CAC ČMKU, CAC, Excelent 1
xxxx xxxxxx

NEW Junior
CHAMPION CZ

open Excelent 1
8.2.2015 MVP Brno
judge Šrámek CZ
xxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx junior BOJ,
Excelent 1, CAJC,
junior Excelent 1, CAJC, xxxxx xxxxxx
11.1.MVP NITRA SK
judge V. Burski PL
xxxxx xxxxx xxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxx junior BOS, BOJ, CAJC,Excelent 1, xxxxx xxxxxx
10.1.MVP NITRA
judge Jana Janek SK
                   
  xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxxxx junior Excelent 1 xxxxx xxxxx

FREA
11 let - 11 Years

BUMBLE - BEE
8 let - 8 Years

    CASSIOPEA CABBI
5 let - 5 Years 

        EBONY PEARL
 
    CELTIC CARPEDIEM
 
ROK 2014 třída/class   ocenění třída/class   ocenění třída/class       ocenění třída/clas  ocenění třída/clas ocenění
2.11.MVP Praha
judge Jana Janek SK
xxxx xxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx work  Excelent 1, CAC, junior Excelent 1, CAJC, BOJ,
1.11.MVP Praha   McCarry Carrol Angie, IRL xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxx xxxxx work  Excelent 1, CAC,
CAC ČMKU, CACIB,
junior very good
26.10. EUROPEAN SHOW Brno
judge Francesco Balducci (I)
xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx work Excelent 4 junior Excelent 3
25.10. NV Brno judge J.Dupas F xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx work

 

Excelent 1, CAC,
CAC ČMKU, CACIB,
BOS
junior Excelent 1
27.9.NV Brno
judge Musial PL
xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxx work Excelent 1 junior Excelent 1, CAJC
BOJ,
junior FCI VII 
BIG  1
15.6. KV ČPSK
judge - Letroy (B)
xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  intermediate Excelent 1, CAC, puppy very promising 1
1.6. MVP Nitra
judge Konečný SK
xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  intermediate Excelent 1, CAC,
CACIB
xxxxxxx  xxxxxxx 
31.5. MVP Nitra
judge Jurza SK
xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  intermediate Excelent 1, CAC,
CACIB, BOB,
GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER
xxxxxxx  xxxxxxx 
30.5. NVP Senec SK
judge Pál SK
xxxxxx  xxxxxxx   xxxxxxx   xxxxxxx   xxxxxxx   xxxxxxx   intermediate Excelent 1, CAC,
SLOVAKIA WINNER
xxxxxxx   xxxxxxx  

10.5. 2014 CLUB SHOW MSKAO judge Catherine PIL (B)
GORDON SETTER kennel Áres Šamarkan   
BEST IN SHOW - 1 st place BEST KENNEL CLUB SHOW MSKAO
V soutěži o nejlepší chovatelskou stanici
jsme obsadili nádherné 1. místo na stupních vítězů

BEST IN CLUB SHOW MSKAO - BEST COUPLE 2 st place    Dark Devil Ares Samarkan + EBONY PEARL Ares Samarkan
Závěrečné soutěže: páry: 2. místo Dark Devil Áres Šamarkan + EBONY PEARL Áres Šamarkan

ROK 2014 třída/class   ocenění třída/class   ocenění třída/class       ocenění třída/clas  ocenění třída/clas ocenění
11.5. KV SPKS SK - judge  Willy DUIJKERKE Holandsko xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  intermediate  Excelent 1, CAC xxxxxxx  xxxxxxx 
10.5.KV MSKAO - jud.Catherine PIL (B) xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  intermediate  Excelent 1, CAC junior puppy very promising 1
26.4.MVP Č.Buděj.
judge Kunfalvi CZ
xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  intermediate  Excelent 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU xxxxxxx  xxxxxxx 
23.2.MVP Brno
judge Stanovský SK
xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  intermediate  Excelent 1, CAC xxxxxxx  xxxxxxx 
22.2.MVP Brno
judge Piskay SK
xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  xxxxxxx  intermediate  Excelent 1 xxxxxxx  xxxxxxx 
18.1.MVP Trenčín
judge Václavík CZ
xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx Champion BOS, CACIB, CAC Excelent 1 intermediate Excelent 1 xxxxxxxx xxxxxxxx
4.1.NVP Brno
judge
Šimek CZ
xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx Champion National Winner, CAC ČMKU, CAC, Excelent 1 intermediate Excelent 1, CAC xxxxxxxx xxxxxxxx

 

 

 

 

          

  

 NVP Brno - Hanácká výstava  4.1. 2014
BEST IN SHOW - The final competition
 of the 13participants
Best couple: Dark Devil Áres Šamarkan + Cassiopea Cabbi Áres Šamarkan - PLACE  1 
V soutěži párů jsme obsadili nádherné 1. místo na stupních vítězů

             

 NVP Brno - Hanácká výstava  4.1. 2014
 
BEST IN SHOW - The final competition
of the 10 participants
Best breeding group: PLACE  3 -
Dark Devil + Ebony Pearl  + Cassiopea Cabbi
Nejlepší chovatelská skupina výstavy: 3. místo - Dark Devil + Ebony Pearl  + Cassiopea Cabbi




ROK 2013
       


EBONY PEARL

JUNIOR CHAMPION
SK


CASSIOPEA CABBI  
GRAND CHAMPION
SK

1.12. MVP Nitra SK -
judge Davidovič SRB
        junior Excelent 1, CAJC champion Exellent 1, CAC, CACIB, BOS
27.10.MVP Bratislava - 
judge Němec CZ
------------- ------------------ ---------------- ------------------ junior Excelent 1, CAJC champion Res. CACIB
Excelent 2, Res. CAC,
26.10.MVP Bratislava - 
judge Staviarská SK
------------- ------------------ ---------------- ------------------ junior Excelent 2 champion Excelent 2, Res. CAC
         

 EBONY
JUNIOR CHAMPION CZ

   
5.10. MVP Č.Budějovice Jean-Jacques Dupas (FR) .......... ............ ............ ........... junior Excelent 1, CAJC, BEST OF JUNIOR .............. ...............
7.9.NVP Brno judge Šimek CZ .......... ............ ............ ............ junior Excelent 1, CAJC, BEST OF JUNIOR .............. ...............

Special Club Show - Slovak Club - Budmerice SK 4th August 2013 - Judge - Mr. Bučko, SK
 BEST IN SHOW - The final competition
Best breeding group: PLACE  1 - Dark + Ebony + Bumble
Nejlepší chovatelská skupina klubové výstavy: 1. místo - Dark + Ebony + Bumble

 
Special Club Show - Slovak Club - Budmerice SK 4th August 2013 - Judge - Mr. Bučko, SK
BEST IN SHOW -
The final competition
FREA z Želečky  -  BIS VETERAN CLUB SPECIAL SHOWS

 

 Special Club Show - Slovak Club - Budmerice SK 4th August 2013 - Judge - Mr. Bučko, SK
BEST IN SHOW -
The final competition
Best couple: Place  2 - Dark Devil Ares Samarkan + Bumble-Bee Ares Samarkan
Závěrečné soutěže: páry: 2. místo - Dark Devil Áres Šamarkan + Bumble-Bee Áres Šamarkan

4.8.Speciální KV SKPS judge p.Bučko (SK)  veteran Excellent 1,
Best Veteran,
BIS VETERAN CLUB SPECIAL SHOWS

work

Excellent 1, CAC, CLUB WINNER BITCH SPECIAL SHOWS

junior

Excelent 1, CAJC

  ............ .................................
20.7.MVP Mladá Boleslav  judge Tamara Sarmont (RU)

---------

  ......................

................

------------------

junior

Excelent 1, CAJC

--------------

---------------------------------

29.6. 2013 MVP Brno -judge  Vladimir Javorčík (SK)
BEST IN SHOW - The final competition:
Best couple: Dark Devil Áres Šamarkan + Cassiopea Cabbi Áres Šamarkan - PLACE  2
V soutěži párů jsme obsadili nádherné 2. místo na stupních vítězů

                 

29.6.2013 MVP Brno -judge Opara Krystyna (PL)
BEST IN SHOW - The final competition:
Best breeding group: Dark Devil, Cassiopea Cabbi, Excalibur, Ebony Pearl - PLACE 3

V soutěži o nejlepší chovatelskou stanici jsme obsadili nádherné 3. místo na stupních vítězů
 

ROK 2013

FREA BUMBLE - BEE

     EBONY PEARL

CASSIOPEA CABBI 
29.6.MVP Brno -judge L. Müler CZ

----------

-----------------

-----------------

-----------------

 junior

Excelent 2

champion 

Exellent 1, CAC, CACIB,
CAC ČMKU
26.5.CLUB SHOW SLOVAKIA - judge Svatoňová CZ

----------

-----------------

-----------------

-----------------

----------------- ----------------- champion Exellent 1, CAC,
25.5.MVP Litoměřice
judge H.Kunfalvi

----------

-----------------

-----------------

-----------------

----------------- ----------------- champion Exellent 1, CAC, CACIB,
CAC ČMKU, BOB
12.5.CLUB SHOW ČPSK -
Marianne Gyarfás (Maďarsko)

----------

-----------------

------------

-----------------

puppy class

Very promising 1,
 BIS puppy Club SHOW ČPSK

champion 

Exellent 1, CAC,
11.5.CLUB SHOW - AUSTERLITZ MSKAO -
p. Taťana UREK (SLO)
---------- --------------- honour - čestná Exellent 1 puppy class Very promising 1 champion  Excelent 3
27.4. Vyškov - p.Beradze Luza veteran Excelent 1,
Winner class,
 
BIS 2 of all breeds

-------------

-------------

puppy class Excelent 1,
class Winner,
BIS 4 of all breeds
champion  Excelent 1, class Winner, regional Winner,
BIS 5 of all breeds

 
13.3. NVP Ostrava -p.PISKAY SK ------------- ------------- ------------- ------------- ------------- ------------- champion

Exellent 3

23.3.Victory show
Bratislava SK -
p.Jursza
veteran Excelent 1,
VICTORY VETERAN WINNER
------------- ---------------     champion Exellent 1, CAC,
VICTORY WINNER

15.3.MVP Katowice,
p. Mackay Colin IRL

--------------

------------------- .............. ..............     champion Exellent 2

3.2.MVP DUO CACIB BRNO, p.Stanovský SK

------------- ------------------- ------------- ---------------     champion

Exellent 1, CAC, CACIB,
CAC ČMKU, BOB

2.2.MVP DUO CACIB BRNO, p.Bučko SK

----------- ------------------ ----------- ---------------     champion

Exellent 1, CAC, CACIB,
CAC ČMKU

ROK 2012

třída/class

ocenění třída/class ocenění     třída/class

   ocenění

                                                                                                                                                                                                                                        CABBI        CHAMPION   ČMKU

13.10.MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE Šimek CZ

------------ ------------ ------------ ...........................     champion

Exellent 1, CAC, CACIB,
CAC ČMKU, BOB

29.9. NVP Brno
Václavík CZ

-------------

-----------------------------

-------------

-----------------------------

    champion

Exellent 1, CAC, National Winner, CAC ČMKU, BOB

                                                                                                                                                    CABBI        CHAMPION SK
19.8. MVP Bratislava
Marián Korič SK
------------- ----------------------------- ------------- -----------------------------     champion Exellent 1, CAC, CACIB
18.8. MVP Bratislava 
Stanovský SK
------------- ----------------------------- ------------- -----------------------------     champion Exellent 1, CAC, CACIB

23.6. MVP Brno 
Němec CZ

------------- ----------------------------- ------------- -----------------------------    

champion

Exellent 1, CAC, CACIB,
CAC ČMKU

                                                                                                                                                                                               CABBI  GRAND CHAMPION CZ

19.5.Club show (CZ) Mrs.Lohmann (D)
Klubová výstava MSKAO
veteran Exellent 1, Best Veteran, BOV ------------- -----------------------------     champion Exellent 1, CAC
19.5. CLUB SHOW MSKAO Mrs.Lohmann (D)
    

GORDON SETTER kennel Áres Šamarkan      1 st place BEST KENNEL 2012
V soutěži o nejlepší chovatelskou stanici
jsme obsadili nádherné 1. místo na stupních vítězů

ROK 2011

třída/class ocenění třída/class ocenění     třída/class ocenění
  FREA  VETERAN   CHAMPION CZ          
17.9. NVP Brno
Václavík CZ
veteran Exellent 1, Best Veteran, BOV -------------       champion Exellent 1, CAC,
National Winner, CAC ČMKU

                                                                                                                                                                                                CABBI CHOVNÁ FENA  DKK 0/0

23.7. KV Brno Němec CZ

veteran

Exellent 1,Best Veteran, BOV

-------------

---------------------------

    -------------

-----------------------------

25.6. MVP Brno Šrámek CZ

veteran

Exellent 1,Best Veteran, BOV

-------------

---------------------------

   

champion

Exellent 1, CAC, CACIB, BOB

7.5. CLUB Show MSKAO
-Slavkov u Brna
Horváth SK
-------------   ------------- ---------------------------     champion Exellent 2, Res. CAC
19.3. NVP Nitra SK
M. W.Wierchowska(PL)
-------------   ------------- ---------------------------     champion Exellent 1, CAC,  BOB
6.2. MVP Brno
Šimek CZ
    champion Exellent 1,CAC,     open Exellent 2, Res.CAC, Res. CACIB
5.2. MVP Brno  Piskay SK     champion Exellent 1,CAC,     open Exellent 1, CAC, CACIB, BOB

                                                                                                                                                                                                                                   CABBI   CHAMPION CZ

7.1. NVP Olomouc 
Stanovský SK
    champion Exellent 1,CAC,     open Exellent 1, CAC,
National W
inner,
7.1. NVP Olomouc   p.Luza Beradze

GORDON SETTER kennel Áres Šamarkan   3 st place BEST KENNEL 2011 Nacional show
V soutěži o nejlepší chovatelskou stanici
jsme obsadili nádherné 3. místo na stupních vítězů

ROK 2010

třída/class ocenění třída/class ocenění     třída/class ocenění
   FREA BUMBLE-BEE                                             CASSIOPEA CABBI
25.9. NVP Brno  Němec CZ chmpion Exellent 1, CAC  ------------- ---------------------------     working Exellent 1, CAC
19.6. MVP Brno Dvořáková CZ --------------- ----------------------------  -------------- ---------------------------     intermediate Exellent 1, CAC, CACIB

    CABBI  ZV 219 b. v I.ceně nos 4

   

BUMBLE-BEE  GRAND  CHAMPION CZ

       
7.2. MVP Brno  Šimek CZ -------------- ----------------------------- champion Exellent 1,CAC,CACIB     junior VD 1
6.2. MVP Brno  Letroye L.D. BE ------------- ------------------------------ champion Exellent 1,CAC,
Res. CACIB
    junior Exellent 2
23.1 MVP Trenčín SK Jurza SK -------------- ----------------------------- -------------- ---------------------------     junior Exellent 1
8.1 NVP Olomouc Šrámek CZ working Exellent 1,CAC, champion Exellent 1, CAC, National Winner,BOB, Selection BIG     junior VD 1

                                                                     FREA                             BUMBLE-BEE

                                                              CABBI

ROK 2009

třída/class

ocenění

třída/class

ocenění    

třída/class

ocenění

17.10. NVP Brno

--------------

-----------------------------

--------------

--------------------------

   

junior

Exellent 2

   

BUMBLE-BEE   CHAMPION SK

       

15.8.MVP Bratislava Fonfara PL

--------------

-----------------------------

working

Exellent 1,CAC,CACIB

   

--------------

------------------------------

FREA  CHAMPION CZ

           

27.6. MVP Brno P.Navrátil CZ

working

Exellent 1,CAC,Res. CACIB

open

Exellent 1,CAC,

   

puppy

very promising 1

21.6 KV Lanškroun    
 
O.Vondrouš CZ

working

Exellent 1, Class Winner,Regional Winner

open

Exellent 1, Class Winner

   

puppy

very promising 1

   

BUMBLE-BEE   CHAMPION CZ

       
   

                           BUMBLE-BEE CHOVNÁ FENA

       

                                                                                        BUMBLE-BEE ZV 221b, nos 4, Icena

       

17.5. CLUB Show ČPSK     M.IVALDI IT

--------------

-----------------------------

open

Exellent 1,CAC,

   

--------------

------------------------------

9.5. CLUB Show MSKAO W.A.Duijnkerke Holand -------------- ----------------------------- open Exellent 1,CAC,
Club Winner
BIS Female
    puppy

very promising

4.4. NVP Ostrava  Šrámek CZ working Exellent 1, CAC open Exellent 1,CAC,     puppy very promising 1
6.2. MVP Brno Šrámek CZ -------------- ----------------------------- open Exellent 1,CAC,CACIB
7.2. MVP Brno  Novotný CZ -------------- ----------------------------- open Exellent 1,CAC, Res. CACIB

              FREA                                   BUMBLE-BEE                                                                                             

ROK 2008 třída/class ocenění třída/class ocenění
28.6. MVP Brno Němec CZ working VD 2 intermediate Exellent 1, CAC
6.6. Celoštátná SENEC 
 P.Navrátil CZ
working Exellent 1, CAC intermediate Exellent 1, CAC
18.5. CLUB Show ČPSK
A.Pokorn SLO
----------- -------------------------------- junior Exellent 1, CAJC
10.5. CLUB Show MSKAO
Horváth J.SK
working Exellent 2, Res. CAC intermediate Exellent 1, CAC
28.3. MVP Katowice  
Opara Janusz PL
-------------- --------------------------------- junior Excelent 2
ROK 2007 třída/class ocenění
12.5. CLUB Show MSKAO -Slavkov u Brna working Exellent 1, CAC
ROK 2006 třída/class ocenění
6.5. CLUB Show MSKAO
-Slavkov u Brna
working Exellent 1, CAC
ROK 2005    

FREA   CHOVNÁ FENA  DKK 1/0

květen 2005 ZV Štětovice FREA
 200 b. I.cena, nos 4, celkové II.místo ze všech

MVP Brno intermediate  VD 2

 

 
     
       
Galery
NEWS
NOVINKY
OUR DOGS
NAŠE FENY
SHOW
VÝSTAVY
PUPPIES
ŠTĚŇATA
LITTERS
ODCHOVY
GALLERY
GALERIE
ABOUT US
GORDON A MY
 THE BREED
O PLEMENI
LINKS
ODKAZY
INTEREST
ZAJÍMAVOSTI
CONTACT
KONTAKT

copyrith @ aressamarkan.com